Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Diagnostyka

Diagnostyka

Pracownia RTG

Pracownia rentgenodiagnostyki SP ZOZ w Białobrzegach Sp. z o.o. wykonuje diagnostykę w radiologii klasycznej całego ciała.

WAŻNE - Podstawą wykonania zdjęcia RTG jest skierowanie od lekarza.

Rejestracja pacjentów odbywa się w rejestracji pracowni RTG (I piętro) tuż przed wykonaniem badania w godzinach od 9:00 do 15:00

Informacja dla pacjentek: Jeżeli istnieje prawdopodobieństwo ciąży, należy bezzwłocznie poinformować o tym fakcie pracownika Pracowni Rentgenodiagnostyki.

Odbiór wyników badań: Odbiór wyników badań odbywa się osobiście lub z upoważnieniem w rejestracji Pracowni RTG ( I piętro) w godzinach pracy i terminie wyznaczonym przez pracownika.

Pracowania Diagnostyki Laboratoryjnej – Punkt Pobrań

Punkt pobrań oferuje Państwu szeroki zakres badań analitycznych. Współpracujemy z laboratorium analitycznym HARTWIG Laboratorium s.c ,która jest wpisana na listę laboratoriów analitycznych Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych po numerem 0139. Punkt Pobrań wykonuje badania bezpłatnie na podstawie skierowania od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego SP ZOZ w Białobrzegach Sp. z o.o. lub odpłatnie zgodnie z życzeniem zgłaszającego się pacjenta.

Do Pracowni Diagnostyki Laboratoryjnej – Punktu Pobrań obowiązują zapisy. Zapisać można się osobiście lub telefonicznie ( 798 079 247) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14.30 Punkt Pobrań czynny jest od poniedziałku do piątku od 7:30 do 14:30 Pobieranie materiału do badań laboratoryjnych odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 9:00 Wyniki badań bezpłatnych znajdują się w historii choroby i wydane zostaną pacjentowi po wizycie lekarskiej, natomiast wyniki badań płatnych można odbierać w rejestracji w godzinach 8:00 - 18.00

Pytanie: Co sądzisz o naszej nowej stronie?


Super ( 0% )
0%
Ok ( 0% )
0%

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny